AllGoals.info
    AllGoals.info Strona Główna
    » Dyskusje sportowe » Piłka nożna » CzyŻ te media nie są prolegijne?
Nazwa użytkownika Nie zapominaj
Hasło

Poprzedni temat «» Następny temat

CzyŻ te media nie są prolegijne?
Autor Wiadomość

Ranga: Administrator
Otrzymał 1 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 14:50   

Patriotyzm

silne przywi?zanie, mi?o?, najcz?ciej do ojczyzny, poczucie wi?zi spo?ecznej oraz ch?, gotowo? po?wi?cenia si? dla w?asnego narodu, przy jednoczesnym poszanowaniu innych narodxXx243xw i ich praw, kultur

sjp.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek
postaw autorowi posta piwo

Ranga: VIP
TANCERZ
Otrzymał 2 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 15:01   

Patriotyzm

silne przywi?zanie, mi?o?, najcz?ciej do ojczyzny, poczucie wi?zi spo?ecznej oraz ch?, gotowo? po?wi?cenia si? dla w?asnego narodu, przy jednoczesnym poszanowaniu innych narodxXx243xw i ich praw, kultur

sjp.pl
=====================
No wlasnie - Ja zadnego przywiazania do Polski, ze strony slazakow i okolic nie widze - po prostu przylaczcie sie na tym calym Slasku i tych rejonach do Niemiec i bedzie po klopocie. Po zachowaniu takich ludzi jak wasz prezesik klubu, ktory ma niezle nawalone w glowce, to do Polski zwyczajnie nie pasujecie. Ewentualnie stworzcie wlasne panstwo.

Otrzymał 1 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 15:11   

Nie ma takiej ojczyzny - Warszawa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ranga: Aktywny user
Fanatyk Sportu

Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 16:25   

A ja po przeczytaniu kilku pierwszych zda? tego artyku?u z Wesz?o wrzuconego przez Adminka da?em sobie spokxXx243xj z kontynuacj? czytania takiego (za przeproszeniem) gxXx243xwna. Jestem z Wroc?awia, kibicuje

Ranga: ROOT
Piwa: 237/1
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 16:45   

A ja po przeczytaniu kilku pierwszych zda? tego artyku?u z Wesz?o wrzuconego przez Adminka da?em sobie spokxXx243xj z kontynuacj? czytania takiego (za przeproszeniem) gxXx243xwna. Jestem z Wroc?awia, kibicuje

Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 18:39   

Adminek bardzo dobry tekst ten z weszlo. A odno?nie warszawskich pismakxXx243xw i nie tylko, to nie od dzi? wiadomo, xXx379xe legia jest w mediach faworyzowana, jak xXx379xaden inny klub i to texXx379x jest powodem ze jest tak nienawidzona. Pewny jestem, ze gdyby w sytuacji legii w meczu z Celtickiem by? inny polski klub, to nie by?oby xXx379xadnego p?aczu ze strony tych legijnych pismakxXx243xw, i nie by?oby tekstxXx243xw niech wygra futbol. Gdyby to inny polski klub pope?ni? taki b?d, to pismaki warszawskie ?mialiby jakie to ofermy i ciamajdy, a ze to jest legia to ich bronili i xXx379xebrali awansu od SzkotxXx243xw, czym si? jeszcze bardziej skompromitowali i zrobili z siebie po?miewisko.

TANCERZ
Otrzymał 2 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 20:24   

Legia jest faworyzowana? Co to za glupoty? Gdyby byla faworyzowana to zamykano by jej trybuny lub dawano walkowery (jak z Jagiellonia)?
Legia nie zrobila z siebie posmiewiska ... Walczyli o swoje - trzeba walczycz durnymi i niezyciowymi przepisami! UEFA to organizacja zlodziei, klamcow i szuj.
Jedynymi ktorzy sie osmieszyli sa Celtic i UEFA swoim zachowaniem i durnymi decyzjami. Legia - w calej sytuacji wyszla na zero.

Dawidex - masz racje, moj blad - Gornik liderem byl kolejke temu, pomylilo mi sie.

Otrzymał 1 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 20:55   

Ja pierdole... faworyzowana w mediach ?osiu. Media nie nak?adaj? sankcje tylko PZPN (czy UEFA)
Oczywi?cie, xXx379xe zrobili z siebie po?miewisko - ale rozumiem, xXx379xe ci?xXx379xko to przyj? do wiadomo?ci, bo warszawskie media tego nie napisa?y.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fanatyk Sportu

Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 22:17   

Fajnie xXx379xe tak si? tu ludzie licz? ze zdaniem innych (sarkazm gdyby kto? znowu nie zrozumia?). Cytat Kuby da?em dla beki, przeciexXx379x wiem xXx379xe to program satyryczny a nie pi?karski i nie wierz? w to wszystko co on mxXx243xwi :D A reszta mojej wypowiedzi by?a w?asn? i ca?kowicie przemy?lan? dygresj? ale jak wida? nazwisko "WojewxXx243xdzki" powoduje wielkie problemy. W takim razie nie wiem jakim cudem jego program znalaz? si? na tym forum ale mniejsza o to. Cytuj?c innego klasyka : " Czas sko?czy? t? wojn? polsko-polsk?" bo do tego zmierzamy niepotrzebnie. Proponuj? skupi? si? na kibicowaniu Legii w fazie grupowej LE bo ma szanse awansowa? dalej. DruxXx379xyna udowodni?a xXx379xe potrafi dobrze gra? wi?c nie widz? powodxXx243xw by na poziomie mi?dzynarodowym hejtowa? na LegionistxXx243xw (co innego krajowe podwxXx243xrko gdzie sam ch?tnie bym zobaczyxXx263x jak s? w dole tabeli xd).

Pozdrawiam
Kibic Legii (z Wroc?awia)

Ranga: ROOT
Piwa: 237/1
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 22:22   

ZychMan napisał/a
Fajnie xXx379xe tak si? tu ludzie licz? ze zdaniem innych (sarkazm gdyby kto? znowu nie zrozumia?). Cytat Kuby da?em dla beki, przeciexXx379x wiem xXx379xe to program satyryczny a nie pi?karski i nie wierz? w to wszystko co on mxXx243xwi :D A reszta mojej wypowiedzi by?a w?asn? i ca?kowicie przemy?lan? dygresj? ale jak wida? nazwisko WojewxXx243xdzki powoduje wielkie problemy. W takim razie nie wiem jakim cudem jego program znalaz? si? na tym forum ale mniejsza o to. Cytuj?c innego klasyka : Czas sko?czy? t? wojn? polsko-polsk? bo do tego zmierzamy niepotrzebnie. Proponuj? skupi? si? na kibicowaniu Legii w fazie grupowej LE bo ma szanse awansowa? dalej. DruxXx379xyna udowodni?a xXx379xe potrafi dobrze gra? wi?c nie widz? powodxXx243xw by na poziomie mi?dzynarodowym hejtowa? na LegionistxXx243xw (co innego krajowe podwxXx243xrko gdzie sam ch?tnie bym zobaczyxXx263x jak s? w dole tabeli xd).

Pozdrawiam
Kibic Legii (z Wroc?awia)

Tak, a za 4 lata kibicujmy Niemcom bo s? Europejczykami...

Otrzymał 1 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 22:29   

To nie jest kwestia "hejtowania Legii" tylko realnego spojrzenia na spraw?. Legia da?a dupy pod wzglxXx261;dem zarz?dzania, a nie teoria spiskowa dziejxXx243xw, xXx379xe Legia cacy UEFA i Celtic FUCK...W poprzednim sezonie texXx379x by? pompowany balonik, a wiemy jak Legia sko?czy?a w LE... Ale moxXx379xna mie? ca?e xXx379xycie klapki na oczach - liczy si? tylko Legia a reszta nie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fanatyk Sportu

Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 22:33   

No dobra jak chcecie ja tam nie mam problemu xXx379xeby kibicowa? teoretycznie wrogowi w Ekstraklasie na arenie mi?dzynarodowej. KaxXx379xdy ma jednak prawo do w?asnego zdania niemniej szkoda bo widz? xXx379xe nienawi? do Legii zwyci?xXx379xa nad przyjemno?ci? oglxXx261;danej gry. Mam gdzie? co pisz? media, zawsze znajdzie si? paru takich i owakich a w ko?cu dziennikarze texXx379x kibice i maj? swoje ulubione kluby. Nie powinni tego przenosi? na swoje artyku?y ale nie wszyscy s? kompetentni w swojej pracy, zreszt? nie tylko w Polsce, przypomnijcie sobie jak Lewego na pocz?tku przygody w Dortmundzie mieszano z b?otem przez pseudokrytykxXx243xw Borussii. Gdy przeszed? do Bayernu to wychwalaj? go pod niebiosa. Moja rada: Ola? media, niech boisko zweryfikuje.

Mam jeden logiczny argument aby kibicowa? Legii w LE mimo niech?ci do nich. Je?li im si? powiedzie i b?d? wygrywa? sporo meczy b?d? zdobywa? punkty do rankingu UEFA. Czym wi?cej b?dzie mia?a Polska tym lepsze b?dziemy mieli rozstawienie w przysz?ych latach. MoxXx379xe chcieliby?cie xXx379xeby wasze ulubione druxXx379xyny w przypadku zdobycia mistrzostwa mia?y ?atwiejsz? drog? eliminacji do LM ?

Otrzymał 1 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 22:38   

Znowu pojawia si? kwestia pkt w rankingu UEFA. Co z tego, xXx379xe w eliminacjach dostan? jaki? "ogxXx243xrkxXx243xw" skoro juxXx379x w fazie grupowej dostan? baty z kaxXx379xdym? ?adna frajda sama obecno?, tak jak w reprezentacji na mistrzostwach, mecze grupowe i do domu. Wol? xXx379xeby w ogxXx243xle nie grali nixXx379x si? kompromitowali...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fanatyk Sportu

Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 22:53   

Z takim negatywnym podej?ciem to wiadomo xXx379xe masz racj?. Ja staram si? by? optymist? i wierz? xXx379xe moxXx379xe by? lepiej co pokaza?a w?a?nie gra Legii w ostatnich meczach. ?eby zamkn? juxXx379x z mojej strony temat Legii ja nie kwestionuj? xXx379xe UEFA ich skrzywdzi?a. Ponie?li zas?uxXx379xon? kar? i tyle. Moim zdaniem nie ma powodxXx243xw by do tego wraca?. Z tego co widz? chyba tylko ja mam takie co? wewn?trznego w sobie, xXx379xe kiedy polski team wygrywa w pucharach z jakim? dobrym zespo?em to czuj? dum? xXx379xe klub z mojego kraju okaza? si? lepszy od innego narodu :D Oboj?tnie mi jaki to team ,czy Lech, Legia ,GxXx243xrnik ,

TANCERZ
Otrzymał 2 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 22:54   

ZychMan - z takimi ludzmi nie ma co rozmawiac. To tylko zaslepieni fanatyczna, wrecz przesadna "miloscia" do swojego klubu i miasta psychofani, ktorzy nienawidza innego miasta/klubu/ludzi z innego miasta i ogolnie wszystkiego co jest spoza ich miejsca zamieszkania - tacy ludzie to Ksenofobi i Rasisci (rasizm kulturowy) - sa to ludzie zacofani, mentalnie bedacy jeszcze w XVII wieku i czasach szlachty polskiej.
Do takich ludzi nie dociera, ze punkty do rankingu ligowego, zeby wszystkim bylo latwiej w europucharach zdobywaja wszystkie polskie druzyny, a 20% rankingu ligowego wlicza sie do rankingu klubowego - wiec sorry, ale Legia zrobila i robi wiecej dla Polski niz Gornik w Europie. Oni sie nie ciesza, ze jakikolwiek polski zespol poza ich zespolem gra w Europucharach! Nawet gorzej - to dla nich wstyd i im ten fakt bardzo przeszkadza! Chore myslenie, nic wiecej ...
To doskonale potwierdza fakt, ze Polacy potrafia sie jednoczyc tylko gdy maja jakis interes (np. powstania). Chociaz gdy patrze, jak zdegeneralizowana jest dzisiejsza mlodziez a nawet starsi jak widac, to powatpiewam czy jakies powstanie by zorganizowano - kazdy by powiedzial "jebie Polske" i by sie rozeszli, a Polske by rozebrano ze wszystkich stron.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ksenofobia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rasizm

Dla takich ludzi mam jedna rade - skoro tak nienawidzicie wszystkiego co jest spoza waszego "rejonu" to sobie stworzcie wlasne panstwo, wasza piekna utopie, gdzie kazdy bedzie taki sam jak Wy - idealny. A wszyscy inni na swiecie, to beda ci "zli".
Skoro tak bardzo nienawidzicie swoich rodakow z innych czesci Polski, to ciekaw jestem co mysliscie o obcokrajowcach i innych panstwach? Jakos obce ligi pilkarskie i pilkarzy lubicie? Wiec o co chodzi?

Nie zdziwie sie, jak niedlugo wyskoczy na Swiecie jakis kolejny Adolf Hitler lub inny psychol, ktory dojdzie do wladzy.

dawidex44 napisał/a
Tak, a za 4 lata kibicujmy Niemcom bo s? Europejczykami...

Czy Ja dobrze pamietam? Jestes kibicem Juventusu i Wloch, prawda? Czyz nie zdradzasz swoich idei? Gdyby twoi znajomi-ksenofobi sie o tym dowiedzieli, zostalbys nazwany zdrajca. Czyli wedlug Ciebie Wlosi sa w porzadku, ale Polacy z innych czesci Polski, niz ta w ktorej lezy twoja mala wioska juz nie? Nie rozumiem twojego toku myslenia w takim razie - zaprzeczasz sam sobie. Co Ci poza tym Niemcy zrobili? Nie palam do nich sympatia, ale traktuje ich jak kogos gorszego.

Adminek napisał/a
Ja pierdole... faworyzowana w mediach ?osiu. Media nie nak?adaj? sankcje tylko PZPN (czy UEFA)
Oczywi?cie, xXx379xe zrobili z siebie po?miewisko - ale rozumiem, xXx379xe ci?xXx379xko to przyj? do wiadomo?ci, bo warszawskie media tego nie napisa?y.

Pojmij wreszcie Panie Ograniczony, ze to Celtic sie osmieszyl 2x odpajac w el. LM jako pierwszy klub w historii, a UEFA osmieszyla sie promujac slabszy klub z rywalizacji, aby przegral z jeszcze slabszym klubem niz wczesniej :D
Legia jedynie walczyla o swoje, a przy okazji mogla zrobic Szkotom przysluge powodujac, ze nie osmieszyliby sie 2-gi raz, po porazce z Legia :D
No tak, ale widac tutaj swietny przyklad na bol dupy i hejtowanie osoby, ktorej klub jest od kilkudziesieciu lat za slaby na Europuchary.
Ostatnio zmieniony przez Koad 2014-09-08, 23:12, w całości zmieniany 2 razy  

Masz problem z pobieraniem? Kliknij tutaj!

Odpowiedz do tematu

Skocz do:  
stat4u