AllGoals.info
    AllGoals.info Strona Główna
    » Dyskusje sportowe » Piłka nożna » CzyŻ te media nie są prolegijne?
Nazwa użytkownika Nie zapominaj
Hasło

Poprzedni temat «» Następny temat

CzyŻ te media nie są prolegijne?
Autor Wiadomość

Ranga: ROOT
Piwa: 236/1
Status:
  Wysłany: 2014-08-29, 01:22   

postaw autorowi posta piwo

Ranga: VIP
TANCERZ
Otrzymał 2 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-08-29, 01:41   

Status:
  Wysłany: 2014-08-29, 01:45   

Ranga: Aktywny user

Status:
  Wysłany: 2014-08-29, 03:25   

Status:
  Wysłany: 2014-08-29, 11:17   

dawidex44, Z tymi racami to jest ch** w porxXx243xwnaniu do tego co si? dzia?o po Walkowerze dla Celticu, PO FRAJERSKIM/AMATORSKIM b?dzie LEGII . A wszystkie pismaki [prawie wszystkie-Borek i Laskowski to jedni z nielicznych ktxXx243xrzy powiedzieli PRAWD

Ranga: Administrator
Otrzymał 1 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-08-29, 12:08   

Niestety polskie media lubuj? si? w robieniu z oprawcxXx243xw ofiar. MoxXx379xna przyk?ady wymienia? nie tylko sportowe, ale np. polityczne jak to biedni politycy s? pods?uchiwani nielegalnie itd. Niestety tak samo jest z wspomnian? warszawsk? druxXx379xyn?. Nie zrozumia?e jest dla mnie obrona tej druxXx379xyny przez media za wszelk? cen?, robienie z niej ofiary - a przeciexXx379x nie do podwaxXx379xenia jest xXx379xe z?ama?a regulamin rozgrywek i kara jest przewidziana tylko jedna - walkower. T?umaczenie, xXx379xe to by?a 87 minuta i wynik rozstrzygni?ty nie jest xXx379xadnym argumentem, bo niby jaki? ?e w mniejszym stopniu z?amali regulamin? Przypominam mi si? ma?y xXx379xarcik jak to Pani w szkole mxXx243xwi, xXx379xe po?owy s? zawsze rxXx243xwne, ale nie b?dzie im tego t?umaczy? bo i tak wi?ksza połowa tego nie zrozumie. Tak samo w tym wypadku nie moxXx379xna mxXx243xwi? o mniejszym czy wi?kszym z?amaniu regulaminu i nie ma to znaczenia czy to 45 minuta czy 87.

Polskie media juxXx379x na pocz?tku tej sprawy postanowi?y, xXx379xe zrobi? przynajmniej jednego wroga publicznego podaj?c informacj?, xXx379xe to Celtic z?oxXx379xy? protest do UEFA, jak dobrze wiemy okaza?o si? to nie prawd?. Potem po niekorzystnym wyrok wrxXx243xg publiczny przeszed? na UEFA, xXx379xe nie przymkn?a oka. Oczywi?cie w ca?ym tym zamieszaniu najwi?ksz? win? ponosz? w?adze Legii, bo po pierwsze zatrudni?y osob? ktxXx243xra nie potrafi czyta? (regulaminu rozgrywek), pisa? (bo nie wpisa?a Bereszy?skiego do meczu z St Patrick) i liczy? (do 3). Bo po drugie odwracaj? kota ogonem i pisz? jakie? ?mieszne listy do w?adz Celticu, xXx379xeby zrezygnowa?y z tego prezentu od nich. Co spowodowa?o, xXx379xe juxXx379x s? dwa wrogi publiczne UEFA - bo s?usznie ukara?a klub. Celtic - bo lubi przyjmowa? prezenty.

Nie wyobraxXx379xam sobie, xXx379xeby jaki? profesjonalny i powaxXx379xny klub (ktxXx243xrym juxXx379x Legia nie jest) wys?a? do innego list aby ten zrezygnowa? z awansu. MoxXx379xe mam za ma? wyobra

Obrazek

Obrazek

Obrazek

BARTHEZ_CKM
Otrzymał 1 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-08-29, 12:26   

Najbardziej za Legi? to s? dziennikarze PrzeglxXx261;du Sportowego-wiadomo element nap?ywowy.

Wszystkie nagrania na www.chomikuj.pl/BARTHEZ_CKM haslo got . Szukasz żużla - nie ma na forum a jest na moim chomiku- napisz PW - WRZUCę

Wygasły linki z żużlem - napisz - zrobię reupload.
------------------------------

Obrazek

TANCERZ
Otrzymał 2 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-01, 15:50   

dawidex44 napisał/a
Koad napisał/a
U mnie deszcz daje ostro dzien w dzien. Legia w fazie grupowej LE - jedyny polski zespol ktory zagra w europucharach na jesieni i w zimie - o czym dyskutowac? Zjebali - ale tragedii nie ma, bo w LM nie ma czego szukac tak czy siak a tak to dodatkowe punkty do rankingu ligowego i klubowego zdobyli na Aktobe 2x. Ruchu szkoda - same remisy, mogli juz awansowac, to cos by sobie pograli, zdobyli kase i moze jakies punkty do rankingu ligowego i klubowego.

Zmieniasz temat, czy mxXx243xwisz, xXx379xe race s? ok, ale tylko je?li klub danych kibicxXx243xw/kiboli awansuje co najmniej do fazy grupowej LE?

Nie, race nie sa OK, bo przez odpaly kibicow tylko traci klub (kase/punkty za zwyciestwa lub remisy). Nigdy nie uwazalem ,ze race to dobry element podczas oprawy - z racji tego, ze jest zabroniony no i mimo wszystko stwarza jakies zagrozenie dla ludzi na stadionie.
Nie biadolmy nad poziomem na polskich stadionach - to nic przy porownaniu z Turcja. Nie wiem czy wiecie, ale tam kibice jednej druzyny maja ochote zabic kibicow przyjezdnych druzyn, rzucaja wszystkim co popadnie, nie patrzac gdzie to wyladuje, wszystko demoluja, nie maja szacunku dla przyjezdnej druzyny, traktuja ich jak smieci.
Jeden ze swiezych przykladow to mecz o Superpuchar Turcji sprzed kilku dni - tam to sie dzialo. Policja musiala ochraniac pilkarzy podczas wykonywania rzutow roznych.

TANCERZ
Otrzymał 2 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-01, 16:04   

Niestety polskie media lubuj? si? w robieniu z oprawcxXx243xw ofiar. MoxXx379xna przyk?ady wymienia? nie tylko sportowe, ale np. polityczne jak to biedni politycy s? pods?uchiwani nielegalnie itd. Niestety tak samo jest z wspomnian? warszawsk? druxXx379xyn?. Nie zrozumia?e jest dla mnie obrona tej druxXx379xyny przez media za wszelk? cen?, robienie z niej ofiary - a przeciexXx379x nie do podwaxXx379xenia jest xXx379xe z?ama?a regulamin rozgrywek i kara jest przewidziana tylko jedna - walkower. T?umaczenie, xXx379xe to by?a 87 minuta i wynik rozstrzygni?ty nie jest xXx379xadnym argumentem, bo niby jaki? ?e w mniejszym stopniu z?amali regulamin? Przypominam mi si? ma?y xXx379xarcik jak to Pani w szkole mxXx243xwi, xXx379xe po?owy s? zawsze rxXx243xwne, ale nie b?dzie im tego t?umaczy? bo i tak wi?ksza połowa tego nie zrozumie. Tak samo w tym wypadku nie moxXx379xna mxXx243xwi? o mniejszym czy wi?kszym z?amaniu regulaminu i nie ma to znaczenia czy to 45 minuta czy 87.

Polskie media juxXx379x na pocz?tku tej sprawy postanowi?y, xXx379xe zrobi? przynajmniej jednego wroga publicznego podaj?c informacj?, xXx379xe to Celtic z?oxXx379xy? protest do UEFA, jak dobrze wiemy okaza?o si? to nie prawd?. Potem po niekorzystnym wyrok wrxXx243xg publiczny przeszed? na UEFA, xXx379xe nie przymkn?a oka. Oczywi?cie w ca?ym tym zamieszaniu najwi?ksz? win? ponosz? w?adze Legii, bo po pierwsze zatrudni?y osob? ktxXx243xra nie potrafi czyta? (regulaminu rozgrywek), pisa? (bo nie wpisa?a Bereszy?skiego do meczu z St Patrick) i liczy? (do 3). Bo po drugie odwracaj? kota ogonem i pisz? jakie? ?mieszne listy do w?adz Celticu, xXx379xeby zrezygnowa?y z tego prezentu od nich. Co spowodowa?o, xXx379xe juxXx379x s? dwa wrogi publiczne UEFA - bo s?usznie ukara?a klub. Celtic - bo lubi przyjmowa? prezenty.

Nie wyobraxXx379xam sobie, xXx379xeby jaki? profesjonalny i powaxXx379xny klub (ktxXx243xrym juxXx379x Legia nie jest) wys?a? do innego list aby ten zrezygnowa? z awansu. MoxXx379xe mam za ma? wyobra

Status:
  Wysłany: 2014-09-02, 02:19   

Koad "Powtarzam po raz kolejny - skad masz pewnosc, ze Legia by tak nie postapila? Widzisz przyszlosc, czy cos w tym stylu?"
Jak to sk?d? BO PI

TANCERZ
Otrzymał 2 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-02, 02:56   

Nie rozumiem o kim piszesz. O Legii czy o Celticu? Najpierw piszesz tak jakby o Celticu, ktory w razie porazki ma faze grupowa LE a pozniej nagle wyskakujesz z Kuciakiem i Legia.
Ja wiem, ze pieniadze itd., wiem, ze zagraliby w fazie grupowej LE od razu, bo sie interesuje tym jak to wyglada w europucharach, ale wzieliscie uwage na to, ze po takim blamazu Celticu pewnie odwroca sie od nich sponsorzy? Kto by chcial sponsorowac takich cieniasow, ktorzy 2x odpadaja w el. LM? Przeciez jest duza doza prawdopobienstwa, ze nawet w tej fazie grupowej LE by nie zagrali (byliby rozstawieni, ale mogliby trafic tak silny zespol jak Maribor i rowniez odpasc).

Status:
  Wysłany: 2014-09-02, 03:25   

Koad, Pisz? o Legii. Zacz?em przeciexXx379x od odpowiedz na Twoje pytanie "sk?d wiesz ,xXx379xe legia by tak nie post?pi?a" .

Od Celticu odwrxXx243xciliby si? sponsorzy? PrzeciexXx379x umowy sponsorskie s? podpisywane na kilka sezonxXx243xw i nie moxXx379xna ich tak po prostu zerwa? :D
Po za tym to najwi?kszy szkocki klub z bogat? histori? i moxXx379xe teraz to brzmi ?miesznie ,ale- "ale najsilniejszym" ze szkockich klubxXx243xw. Historia tego aktualnie s?abego klubu robi swoje - i oni maj? kibicxXx243xw na CA

Otrzymał 1 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-02, 22:46   

Jak moxXx379xna dyskutowa? z kim? kto nie ma xXx379xadnych argumentxXx243xw. A nie jest jeden "sk?d wiesz, ze Legia by tak nie zrobi?a" - otxXx243xxXx379x odpisz? teraz, xXx379xe nie ma texXx379x ?ADNYCH dowodxXx243xw xXx379xeby tak zrobi?a. Ale oczywi?cie kolega Koad tego nie przeczyta, bo lubi pisa? nie na temat, nie bior?c pod uwag? konkretnych argumentxXx243xw i faktxXx243xw, ktxXx243xre s? nie do podwaxXx379xenia. Dlatego je?li nawet co? odpiszesz i b?dzie to dalej nie poparte xXx379xadnym racjonalnym argumentem po prostu uznam, xXx379xe tego wpisu nie ma... Po prostu trzeba mie? jaja, ale widocznie nie wszyscy je maj? :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Otrzymał 1 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 14:03   

http://www.weszlo.com/201...ale-nowoczesny/

Je?li kto? jeszcze nie czyta? to polecam :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

TANCERZ
Otrzymał 2 piw(a)
Status:
  Wysłany: 2014-09-08, 14:42   

ElKoyote i reszta - a jaki Wy do cholery macie dowod/argument, ze Legia wlasnie by zrobila tak jak Celtic?! Wasze posty rowniez sa niczym nie poparte, wiec nie rozumiem o co ta klotnia.
Udowodnij mi, ze Legia zachowala by sie tak samo (czyli jak zwykle cioty) jak Celtic i wziela sobie awans z zielonego stolika dostajac wpierdol 6:1 w dwumeczu. Celtic z deszczu wszedl pod rynne i bardzo jestem z tego faktu zadowolonym, zapamietaja sobie ta nauczke.
Nikt nie ma 100% pewnosci, co naprawde by sie stalo, ale staram sie byc mily i wedle polskiej mentalnosci po czyms taki zwyczajnie powinno sie honorowo oddac awans. Jednak z waswzych wpisow widze, ze rowniez w Polsce wszelkie wartosci juz zaniknely, wiec jest to kraj dzikusow, chamow, gburow i burakow, ktorzy sadza, ze im sie wszystko nalezy (nie Ja tak sadze - tak wynika z waszych wpisow).

Panie superrobo - co to za brednie? Jakie kilka sezonow?
Widziales Pan, co zrobili Panowie sponsorzy z Tigerem Woodsem po wykryciu jego romansow? Widziales Pan co zrobili sponsorzy innych zawodnikow, ktorzy zostali przylapani na roznych aferach?
Otoz odpowiadam - ZERWALI KONTRAKTY! To sponsorzy sobie wybieraja kogo sponsoruja i moga zerwac kontrakt w kazdej chwili, nic nie placac! Nikt nie chce sponsorowac kogos kogo image jest lekko mowiac "nienajlepszy" i wtedy taka osoba/klub ma problem.

Artykul z posta powyzej - po przeczytaniu tego artykulu mam ostateczna pewnosc - patriotyzm to GOWNO WARTA SPRAWA - dobrze, ze nie jestem patriota - najlepiej wszyscy sie pozabijajcie walczac ze soba, bo ktos jest z innego miasta ...
Jezeli za taki narod walczyli Ci wszyscy powstancy itd. - to brak mi slow.Ja prdl - co za zacofani, chamscy i bezmyslni ludzie zyja w Polsce ...
Oczywiscie poza pewnymi wyjatkami, ale naprawde az zal na to wszystko patrzec.

Nie za bardzo sie interesuje w srodowisku Gornika Zabrze, bo mnie ten malutki klub z malutkim stadionikiem nie obchodzi, ale po tym jak sie zachowuja czlonkowie zarzadu zycze temu klubowi jak najszybszego spadku (tak, wiem, ze sa liderem, wiec moze jeszcze akurat nie w tym sezonie).
I nawet niech nie mysla tam, zeby reprezentowac Polske w Europucharach, bo jedyne co przyniosa to wstyd, chocby ze stadionu i okolicy w jakiej sie on znajduje, z wynikow pewnie tez.
Ostatnio zmieniony przez Koad 2014-09-08, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  

Masz problem z pobieraniem? Kliknij tutaj!

Odpowiedz do tematu

Skocz do:  
stat4u