Skocz do zawartości

Bazyl

Technik
 • Liczba zawartości

  208
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Bazyl w dniu 3 Styczeń

Użytkownicy przyznają Bazyl punkty reputacji!

Reputacja

677 Legenda

3 obserwujących

O Bazyl

Ostatnie wizyty

1024 wyświetleń profilu
 1. Bazyl

  Aktualizacje forum

  Aktualizacja - 03.08.2019 Zmiany: - forum zostało zaktualizowane do wersji 4.4.5
 2. Bazyl

  Aktualizacje forum

  Aktualizacja - 19.06.2019 Zmiany: - na forum zostało dodane nowe tło, możecie je zmienić u góry strony
 3. Bazyl

  Aktualizacje forum

  Aktualizacja - 12.06.2019 Zmiany: - forum zostało zaktualizowane do wersji 4.4.4
 4. Bazyl

  Aktualizacje forum

  Aktualizacja - 25.05.2019 Zmiany: - forum zostało zaktualizowane do wersji 4.4.3 - zmieniony został styl forum, mam nadzieję, że przypadł Wam do gustu
 5. Bazyl

  Ranga VIP

  Cześć, od dzisiaj na naszym forum można zakupić rangę VIP. Ranga VIP posiada konto Premium na Uptoboxie, czyli można pobierać pliki bez oczekiwania na możliwość pobrania następnego, oraz z maksymalną prędkością. Ranga VIP umożliwia pobieranie materiałów bez reklam (bezpośredni link na stronę z pobieraniem). Cennik: 14 dni - 5 zł 1 miesiąc - 9 zł 2 miesiące - 15 zł 3 miesiące - 20zł Płatność PayPal: bazylo22@gmail.com (w celu innego sposobu płatności piszcie do mnie w prywatnej wiadomości) Przelew: 29 1090 2330 0000 0001 3295 3804 W uwadze dla sprzedającego / tytule przelewu wpiszcie swój nick z forum, ranga zostanie nadana maksymalnie do 12 godzin, przeważnie od razu. W celu dodatkowych informacji możecie pisać do mnie w prywatnej wiadomości. Środki uzyskane ze sprzedanych rang zostaną przeznaczone na rozwój forum
 6. Bazyl

  Aktualizacje forum

  Aktualizacja - 01.01.2019 Zmiany: - na forum został uruchomiony dobrowolny system dotacji, - grafika na górze forum uległa zmianie, - zostały dodane graficzne rangi: Szczęśliwego nowego roku!
 7. Bazyl

  Aktualizacje forum

  Aktualizacja - 16.12.2018 Zmiany: - forum zostało przeniesione na mocniejszą maszynę.
 8. Bazyl

  Aktualizacje forum

  Aktualizacja - 01.12.2018 Zmiany: - w kategorii: "Strefa Techniczna" zostały zmienione ikonki, - w poddziałach: "Całe mecze", "Gole i Skróty", "Inne dyscypliny" również zostały zmienione ikonki, - został wdrożony system reputacji.
 9. Pod tym tematem zamieszczane będą wszelkie aktualizacje forum.
 10. Bazyl

  Regulamin Czatu

  Regulamin Czatu §1. Zasady ogólne: * Nie spamujemy. * Jeżeli widzisz że jest dane wydarzenie wpisane do grafika nie bój się wkrótce będziesz mógł to pobrać; nie pytaj o to na Czacie. * Zakaz reklamowania jakichkolwiek polskich stron o podobnej tematyce. * Zakaz podawania linków sponsorowanych. * Nie krzycz (nie pisz z CAPS LOCK'iem). * Zakaz obrażania. * Rozważnie używaj słów.
 11. Bazyl

  Regulamin forum

  §1 - Ogólne zasady 1. Rejestrując się (i/lub przebywając) na forum jednoznacznie akceptujesz i potwierdzasz znajomość tego Regulaminu. 2. Nie obrażamy innych użytkowników! 3. Reklamowanie innych stron/for o zbliżonej tematyce do AllGoals.info oraz warezów w sygnaturkach, w CB, w linkach, w hasłach, na PW i Spamowanie JEST ZABRONIONE! 4. Zabrania się rejestrowania na forum, za pomocą nick'ów ogólnie uważanych za obraźliwe i wulgarne. 5. Kolor czerwony zastrzeżony jest tylko dla Administratora! 6. Brak ogólnej kultury i okrzesania na forum jest równoznaczne z banem. 7. Jeśli chcesz komuś podziękować za pracę - wciśnij "reakcję" 8. Chcesz otrzymać rangę "Nagrywacza"? Napisz do mnie wiadomość prywatną, najpierw otrzymasz "Debiutanta", a po wrzuceniu 10-15 wstawek "Nagrywacza" §2 - Pisanie postów i tematów 1. Zanim założysz temat sprawdź, czy już takiego nie ma. 2. Temat w dziale multimedia powinien zawierać: - Nazwę rozgrywek (np. Premiership 2011/12) - Nazwę drużyn lub zawodników (np. Real Madryt vs FC Barcelona) - Datę meczu (np. 21.01.2011) 3. Nie piszemy tego samego postu w kilku forach. 4. Przy pisaniu postów dbamy o estetykę wyglądu. 5. W dziale multimedia nie wolno pisać postów bez linków (problemy ze wstawką zgłaszaj do autora w prywatnej wiadomości). §3 - Postanowienia końcowe 1. Administrator forum zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu. 2. Moderator jest również człowiekiem i nie musi mieć zawsze racji - jeśli wg. Ciebie jej nie ma napisz do Administratora. 3. Całkowicie zabronione jest propagowanie treści faszystowskich, rasistowskich, nazistowskich i komunistycznych. 4. Technik i Administrator to najwyższe instancje na forum. Ich zdanie nie podlega dyskusji. Jeśli tego nie uszanujesz już teraz możesz opuścić forum. 5. Uzbieranie 10 punktów ostrzeżeń jest równoznaczne z zablokowaniem dostępu do strony (banem). 6. Na forum nie będzie tolerowane zachowanie nacechowane brakiem szacunku dla pracy użytkowników dobrowolnie udzielających się na forum!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...