Skocz do zawartości

Pamiętaj, aby mieć dostęp do pełnego forum musisz się zarejestrować!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Ostatni tydzień
 4. Bazyl

  Aktualizacje forum

  Aktualizacja - 16.12.2018 Zmiany: - forum zostało przeniesione na mocniejszą maszynę.
 5. Witam.Prosiłbym o nagranie tego magazynu,emisja w poniedziałek g.20.00 na Polsat Sport Extra.Pozdrawiam
 6. 13.12 Polsat Sport Extra Godz. 12:30 Snowboard - Slalom Gigant Równoległy (na żywo) 15.12 Polsat Sport Extra Godz. 06:30 Narciarstwo Dowolne - Jazda po Muldach (na żywo) Polsat Sport News Godz. 17:00 Snowboard - Slalom Równoległy (na żywo) Godz. 23:00 Narciarstwo Dowolne - Skicross (premiera) 16.12 Polsat Sport Extra Godz. 06:30 Narciarstwo Dowolne - Jazda po Muldach Podwójnych (na żywo)
 7. Wcześniejsza
 8. Witam, bardzo proszę o nagranie tego meczu. Transmisja na Polsat Sport Premium 3. Powtórka 12.12.2018 o 9:00 na Polsat Premium 2. Pozdrawiam
 9. slodzik320

  nba

  Kkamillo505 wrzucisz coś z nba z weekendu
 10. Witam.Prosiłbym o nagranie tego magazynu podsumowanie kolejki rozegranej w środku tygodnia.Pozdrawiam
 11. Bardzo proszę o nagranie pucharu świata w narciarstwie dowolnym i snowboardzie, transmisja na polsacie sport extra. Oto rozpiska: Polsat Sport Extra 07.12 Godz. 15:20 Narciarstwo Dowolne - Jazda po Muldach (na żywo) Godz. 18:50 Narciarstwo Dowolne - Half-Pipe (na żywo) 08.12 Godz. 19:00 Snowboard - Half-Pipe (na żywo)
 12. Mam wielką prośbę, wrzuci ktoś Arsenal - Tottenham z ostatniej kolejki?
 13. Jeżeli uda mi się rozwiązać w miarę szybko problemy z dyskiem to ponagrywam Anglię z powtórek.
 14. wrzuci ktoś niedzielne mecze ligi angielskiej chelsea-fulham ,arsenal -tottenham,liverpool -everton i ligi holenderskiej feyenoord-psv z góry dziękuje
 15. Bazyl

  Aktualizacje forum

  Aktualizacja - 01.12.2018 Zmiany: - w kategorii: "Strefa Techniczna" zostały zmienione ikonki, - w poddziałach: "Całe mecze", "Gole i Skróty", "Inne dyscypliny" również zostały zmienione ikonki, - został wdrożony system reputacji.
 16. Mógłbym prosić o magazyn skrótów meczy z 20.11.2018
 17. Pod tym tematem zamieszczane będą wszelkie aktualizacje forum.
 18. Regulamin ChatBox'a: §1. Zasady ogólne: * Nie spamujemy. * Jeżeli widzisz że jest dane wydarzenie wpisane do grafika nie bój się wkrótce będziesz mógł to pobrać; nie pytaj o to na ChatBox'ie. * Zakaz reklamowania jakichkolwiek stron o podobnej tematyce. * Zakaz podawania linków sponsorowanych. * Nie nadużywaj emotikonów. * Nie krzycz (nie pisz z CAPS LOCK'iem). * Zakaz obrażania. * Rozważnie używaj słów.
 19. §1 - Ogólne zasady 1. Rejestrując się (i/lub przebywając) na forum jednoznacznie akceptujesz i potwierdzasz znajomość tego Regulaminu. 2. Nie obrażamy innych użytkowników! 3. Reklamowanie innych stron/for o zbliżonej tematyce do AllGoals.info oraz warezów w sygnaturkach, w CB, w linkach, w hasłach, na PW i Spamowanie JEST ZABRONIONE! 4. Zabrania się rejestrowania na forum, za pomocą nick'ów ogólnie uważanych za obraźliwe i wulgarne. 5. Każdy użytkownik może założyć tylko jedno konto. Więcej niż jedno konto jest równoznaczne z banem na wszystkie konta oraz IP użytkownika. 6. Kolor czerwony zastrzeżony jest tylko dla Administratora! 7. Brak ogólnej kultury i okrzesania na forum jest równoznaczne z banem. 8. Jeśli chcesz komuś podziękować za pracę - wciśnij "reakcję". §2 - Pisanie postów i tematów 1. Zanim założysz temat sprawdź, czy już takiego nie ma. 2. Temat w dziale multimedia powinien zawierać: - Nazwę rozgrywek (np. Premiership 2011/12) - Nazwę drużyn lub zawodników (np. Real Madryt vs FC Barcelona) - Datę meczu (np. 21.01.2011) 3. Nie piszemy tego samego postu w kilku forach. 4. Przy pisaniu postów dbamy o estetykę wyglądu. 5. W dziale multimedia nie wolno pisać postów bez linków. 6. Na forum obowiązuje zakaz wstawiania WebRip-ów. §3 - Postanowienia końcowe 1. Administrator forum zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu. 2. Moderator jest również człowiekiem i nie musi mieć zawsze racji - jeśli wg. Ciebie jej nie ma napisz do Administratora. 3. Całkowicie zabronione jest propagowanie treści faszystowskich, rasistowskich, nazistowskich i komunistycznych. 4. Developer i Administrator to najwyższe instancje na forum. Ich zdanie nie podlega dyskusji. Jeśli tego nie uszanujesz już teraz możesz opuścić forum.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×